Neden Kullanılır?


Toplantı rezervasyon ekranları neden ve nerelerde kullanılır?

Toplanti rezervasyon ornek ekrani

Toplantı Odası Kapı Ekranı Neden Kullanılır?

Toplantı odalarını daha efektif kullanmak için Exchange veya GSuite gibi takvim sistemlerine tanımlarız. Toplantılarımızı Outlook veya kullandığımız diğer mail yazılımları ile planlar ve zamanı geldiğinde toplantımızı yaparız.

Buraya kadar çoğu kurumsal şirketin kullandığı senaryoyu tanımlamış olduk. MeetPlat tam bu noktada devreye girmektedir. Bilgileri takvim sisteminizden alarak toplantı odalarının önüne getirir.

İçeride yapılan toplantının ne zaman biteceğini veya odanın ne kadar süre ile boş olduğunu gösterir. Oda durumunu fiziki olarak görmenizi ve toplantı planlamanızı buna göre yapmanızı sağlar.

Led yan ışıkları ile odanın yanına gelmeden de uzaktan odanın durumunu görebilmenizi sağlar. Tüm bu özellikleri ile toplantı odası rezervasyon ekranları toplantı durumlarını odaların önüne taşır.


Neler Yapılabilir?

Toplantı durum bilgilerini göstermesinin yanında dokunmatik interaktif özellikleri ile toplantı odalarınızı daha efektif kullanmanızı sağlar.

Yoğun kullanımlarda toplantı odalarının yanlış kullanımını engellemek gerekir. Özellikle toplantı planlayıp unutan kişiler yüzünden toplantı odaları boşyere meşgul kalmaktadır. Bu gibi durumlar için Check-In çalışmamızı geliştirdik. Check-In özelliği aktif yapıldığında, toplantı başlayınca belirlenen sürede toplantıyı yapacak kişinin onaylaması istenir. Toplantı onayı verilmez ise toplantı iptal edilir ve oda başkasının kullanımına açılmış olur.

Toplantınız tahmininizden erken bitti ama siz çok daha uzun süreli tutmuştunuz. Ekran üzerinden vereceğiniz komutla toplantıyı bitirebilir ve odanın daha efektif kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Toplantı odası ekranı üzerinden toplantı tanımlamak istiyorsunuz ama herkes de bunu yapamasın istiyorsunuz. Toplantı odası için bir PIN belirleyerek bunu yapabilirsiniz. Sadece PIN numarasını bilen kullanıcılar bu oda üzerinde hızlı işlem yapabilir ve yanlış kullanımların önüne geçmiş olursunuz.

toplanti odasi ornek

Ekran Görünümleri Özelleştirilebilir Mi?

Ekranlarınızın da kurumsal tasarımınıza uygun olmasını istiyorsunuz. Biz bu ihtiyacınızı anlıyoruz ve tüm ekran tasarımını sizin değiştirmenize izin veriyoruz. İstediğiniz logo veya resmi ekrana yükleyebilir ve isterseniz tüm odaları ayrı ayrı veya tüm odalara tek bir tasarım verebilirsiniz.

MeetPlat ön tanımlı profesyonel temaları ile tüm tasarım ihtiyacınızı karşılamayı vadeder. Çok küçük uyarlamalarla istediğiniz görünümü hızlıca yakalayabilirsiniz.