Toplantı odası bilgilendirme ekranı
Check-In

Toplantısını unutanları da düşündük. Toplantı ekrandan zamanında onaylanmaz ise iptal edilir.

Oda PIN

Herkese kurcalama yetkisi vermedik. Odalara PIN ile izinsiz girişleri engelleyebilirsiniz.

Erken Bitir

İş arkadaşlarınıza jest yapın. Toplantısı biten tek tuşla odayı müsait hale getirebilir.

Uzat

Unutmayın en güzel toplantı kısa olandır. Zor durumlarda ekrandan ek süre talep edebilirsiniz.

Oda Arama

Oda aramaktan yorulmayın. Ekran üzerinden hangi odalar müsait görebilirsiniz.

Gizlilik

Benim toplantımı kimse bilmesin. Toplantı konusunu gizleyerek güvenliği arttırabilirsiniz.

Örnek Ekran TasarımlarımızToplantı odası tema 1
Toplantı odası tema 2
Toplantı odası tema 3
Toplantı odası tema 4
Toplantı odası kapı ekranı
Toplantı odaları genel durum

Kritik Özelliklerimiz

Bizi rakiplerimizden ayıran kritik özelliklerimiz.

Yan Led Işıklar

Philips 10.1" ekranların yan led ışıklarını kırmızı(meşgul), yeşil(müsait), sarı(toplantı yaklaşıyor) olarak ayarlar.

Dahili Oynatım

Samsung, LG, Philips, Android, Raspberry ve diğer donanımlarda dahili olarak çalışır. Ek donanıma ihtiyaç duymaz.

Açılış ve Kapanış Zamanlama

Açılış kapanış saatlerini haftalık olarak programlayabilir ve istediğiniz zaman panel üzerinden değiştirebilirsiniz.

Tüm Platformlarda Çalışma

Dahili donanımlara ilaveten Windows, Linux, MacOSX işletim sistemlerinde çalışır.

Sorular

Sorularınızı anlıyoruz ve size detaylı cevaplar veriyoruz.

Toplantı Odası Kapı Ekranı Neden Kullanılır?

Toplantı odalarını daha efektif kullanmak için Exchange veya GSuite gibi takvim sistemlerine tanımlarız. Toplantılarımızı Outlook veya kullandığımız diğer mail yazılımları ile planlar ve zamanı geldiğinde toplantımızı yaparız.

Buraya kadar çoğu kurumsal şirketin kullandığı senaryoyu tanımlamış olduk. MeetPlat tam bu noktada devreye girmektedir. Bilgileri takvim sisteminizden alarak toplantı odalarının önüne getirir.

İçeride yapılan toplantının ne zaman biteceğini veya odanın ne kadar süre ile boş olduğunu gösterir. Oda durumunu fiziki olarak görmenizi ve toplantı planlamanızı buna göre yapmanızı sağlar.

Led yan ışıkları ile odanın yanına gelmeden de uzaktan odanın durumunu görebilmenizi sağlar. Tüm bu özellikleri ile toplantı odası rezervasyon ekranları toplantı durumlarını odaların önüne taşır.

Toplantı durum bilgilerini göstermesinin yanında dokunmatik interaktif özellikleri ile toplantı odalarınızı daha efektif kullanmanızı sağlar.

Yoğun kullanımlarda toplantı odalarının yanlış kullanımını engellemek gerekir. Özellikle toplantı planlayıp unutan kişiler yüzünden toplantı odaları boşyere meşgul kalmaktadır. Bu gibi durumlar için Check-In çalışmamızı geliştirdik. Check-In özelliği aktif yapıldığında, toplantı başlayınca belirlenen sürede toplantıyı yapacak kişinin onaylaması istenir. Toplantı onayı verilmez ise toplantı iptal edilir ve oda başkasının kullanımına açılmış olur.

Toplantınız tahmininizden erken bitti ama siz çok daha uzun süreli tutmuştunuz. Ekran üzerinden vereceğiniz komutla toplantıyı bitirebilir ve odanın daha efektif kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Toplantı odası ekranı üzerinden toplantı tanımlamak istiyorsunuz ama herkes de bunu yapamasın istiyorsunuz. Toplantı odası için bir PIN belirleyerek bunu yapabilirsiniz. Sadece PIN numarasını bilen kullanıcılar bu oda üzerinde hızlı işlem yapabilir ve yanlış kullanımların önüne geçmiş olursunuz.

Ekranlarınızın da kurumsal tasarımınıza uygun olmasını istiyorsunuz. Biz bu ihtiyacınızı anlıyoruz ve tüm ekran tasarımını sizin değiştirmenize izin veriyoruz. İstediğiniz logo veya resmi ekrana yükleyebilir ve isterseniz tüm odaları ayrı ayrı veya tüm odalara tek bir tasarım verebilirsiniz.

MeetPlat ön tanımlı profesyonel temaları ile tüm tasarım ihtiyacınızı karşılamayı vadeder. Çok küçük uyarlamalarla istediğiniz görünümü hızlıca yakalayabilirsiniz.

İlk olarak yönetim panelinden kaç tane mutfağınız var ise bunun tanımlamasını yapıyorsunuz. Mutfağın sunduğu içecek ve yiyecekler teker teker sisteme tanımlanıyor. Daha sonra toplantı odaları bu mutfaklar ile ilişkilendirilerek toplantı masasındaki ekran üzerinden sipariş verilebilmesi sağlanıyor.

Siparişler mutfakta konumlanan ekran veya tablet üzerinden takip edilebiliyor. Gelen sipariş tek sefer tıklandığında görüldü oluyor, ikinci defa tıklandığında ise kaldırılıyor. Sistem ayrıca bir saat sonra siparişi kaldırıyor.

Hem toplantı odası hem de mutfak ekranı karekod ile tanımlanıp mobilden yönetilebiliyor. Böylece daha efektif ve düşük maliyetli bir çözüm sahibi olabiliyorsunuz.

Toplantı odalarının izinsiz kullanımını önlemek için toplantı odalarını sadece toplantısı olan kişilere açılmasını sağlayabiliyorsunuz.

Sizden önce toplantı yok ise toplantınıza 15dk öncesine kadar kapı açma izniniz oluyor. Sizden önce toplantı var ise sadece toplantı zamanınız geldiğinde açabiliyorsunuz

Temizlik görevlileri ve mutfak servisi kendilerine özel key ile odaya istedikleri zamanlarda girebiliyorlar.